Neler Yapıyoruz

Medya Planlama

Basılı ve dijital mecralarda reklam ve medya yönetimi konusunda uzman kadromuzla ihtiyaç duyduğunuz müşterilere, doğru reklam stratejileri ve hedef kitle analizleriyle en doğru mecralarla ve uygun maliyetlerle ulaşmanızı sağlıyoruz.


Sosyal Medya Yönetimi

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte dijital dünyada var olmak zorunluluk haline gelmiştir. Hedef kitlenize ulaşırken ulaşılabilir olmanızın yolu Sosyal Medya’da var olmaktan geçer. Müşterilerinizin davranışlarını yakalamak, ihtiyaçlarını gözlemlemek ve sunduğunuz hizmetleri daha geniş kitleye ulaştırmak için Sosyal Medya en önemli iletişim aracıdır.

Size Özel Sosyal Medya Stratejisi Geliştiriyoruz

Markanızın kurumsal kimlik analizini yaparak, gelecek planlarınıza göre hangi sosyal ağlarda, nasıl bir iletişim yöntemi ve sosyal medya içerik stratejisi uygulanmalı bunu belirliyoruz.

Sosyal Medya İçerik Takvimi ve Uygulama

Belirlenen Sosyal Medya Stratejisine uygun olarak onaylanmış içerikler doğrultusunda aylık paylaşım takvimi oluşturuyoruz. Belirlenen içerikler ve tasarımlar etiketlerle desteklenerek sayfanızın etkileşimini arttıracak yöntemler uyguluyoruz.

Gerçek Zamanlı Pazarlama yöntemi ile günlük veya aylık olarak gündem oluşturan konularda içerikler üretiyor, anlık kullanıcı davranışlarını yakalamanızı sağlıyoruz. Sosyal Medya Tasarımları

Sosyal Medyada içerik ile birlikte bir bütün oluşturacak tasarım sergilemek büyük önem taşımaktadır.

Markanıza ve kurumsal kimliğinize uygun içerik tasarımları hazırlıyoruz.

Aylık olarak Sosyal etkileşim, gösterim, takipçi ve yorum analizlerinizi raporluyoruz.


Gazete Reklamları

Gazete reklamları ile markanızı basılı yayın mecrasında da duyurabilirsiniz. Gazete reklamları, fotoğraf ve yazı içeren ilgi çekici sayfalardan oluşur. 1.sayfa sür manşetten arka sayfalardaki sponsor reklamlarına kadar çeşitli sayfalarda reklamınızın basılmasını sağlayabilirsiniz.

Şirket tanıtımı, ürün ve hizmet lansmanı, marka ve prestij reklamları ile siz de dilediğiniz sayfada, reklam vermek için bize ulaşarak teklif isteyebilirsiniz.


Fotoğraf Katalog Çekimi


Video Prodüksiyon