Hizmetlerimiz

Neler Yapıyoruz


Kocaeli'nin en yoğun lokasyonlarında yer alan zengin duvar portföyümüzün yanı sıra, ülke genelindeki cazip seçeneklerimizle ve dijital baskıdan yerinde montaja kadar tüm süreçlerdeki üretim kalitemizle, reklam duvarı ihtiyaçlarınızda, yanınızdayız.

Şehrin bir ucundan diğer ucuna trafiğin yoğun olduğu yerlerde gezen reklamlarınız, yapacağınız tanıtım ve kampanyanın hedef kitle üzerinde istediğiniz etkiyi çok kısa sürede yaratmanızı sağlayacaktır. Araçların dış cephelerine reklam giydirebildiğimiz gibi yolculuk yapan insanlarında görebileceği otobüs içi led ekranlarda da reklamlarınızı gösterebiliriz.


Tabela tasarım ve üretimi, firmanın görünen yüzü olması nedeniyle önemli bir yer tutmaktadır. Tabela ihtiyaçlarınızı sizi en doğru biçimde yansıtacak şekilde özenle karşılamaktayız.


Firmaların kurumsal ihtiyaçlarının doğrultusunda dijital baskıdan, oıffset baskıya, menü, broşür, katalog, kartvizit vs. tüm basılabilir ürünlerin tasarım ve baskı hizmetlerini kaliteden ödün vermeden karşılamaktayız.


Dijital ortamda hazırlanmış tasarımların ve fotoğrafların gelişmiş baskı teknolojileri ile kaliteli ve hızlı bir şekilde değişik malzemeler üzerine el değmeden baskısının yapılmasına denir.

Açık Hava reklamlarının en önemli özellikleri arasında, hedef kitlesine kolayca farkedilebilen ve akılda kalıcı yöntemlerle ulaşmasıdır. Açıkhava Reklamcılığı reklam verenlerin görsel ve yazılı basın araçlarından sonra en çok reklam verdiği üçüncü reklam aracıdır.


Grafik tasarım, tipografi, görüntü, renk, çizgi ve biçim gibi tasarım unsurlarının bir amaç doğrultusunda bir araya getirilme sanatıdır. Tasarımcılar müşteri ihtiyaçlarını yorumlar ve tasarım ilkelerini göz önünde bulundurarak bir tasarım oluştururlar. Tabella Reklam olarak grafik tasarımı gereğinden fazla önemsiyoruz.


Basılı ve dijital mecralarda reklam ve medya yönetimi konusunda uzman kadromuzla ihtiyaç duyduğunuz müşterilere, doğru reklam stratejileri ve hedef kitle analizleriyle en doğru mecralarla ve uygun maliyetlerle ulaşmanızı sağlıyoruz.