Neler Yapıyoruz

Tabela ve Reklam Uygulamaları


Kutu Harf Tabela

Kutu harf tabelalar birçok farklı malzemeden üretilmektedir. Alüminyum Kutu Harf, Pleksi Kutu Harf, Dekota Harf, Köpük Harf, Krom Kutu Harf, Fileli Kutu Harf, Gold Krom Kutu Harf


Kompozit Oyma Tabela

Kompozit Oyma Tabela, genelde pleksi, alüminyum veya paslanmaz harflerin eğer kullanılması istendiyse logo veya şeklin oyularak yapılması sonucu elde edilen tabelalardır. Kompozit oyma tabelalar sıkça tercih edilen estetik görünüme sahip bir tabela çeşididir.


Vinil Germe Tabela

Tabela gruplarının modellerinden bir diğeri iste vinil germe tabela diğer tabela grubu modellerine göre daha ucuz ve seridir. Maliyeti ucuz olduğundan ve ucuz olmasına rağmen modern ve etik bir görüntüye sahip olduğundan dolayı tercih ediliyor. Vinil germe tabela ikiye ayrılır. Işıklı ve Işıksız vinil tabela olarak 2 ye ayrılmaktadır.


Yönlendirme ve İsimlikler

Kamuların ortak kullanım noktalarında park ve iş merkezleri gibi bir çok yerde kullanılan adı gibi yön vermek amaçlı yaptırımlardır. Bir nevi tabela olan yönlendirme ve isimliklerin çeşitli malzemelerle farklı tasarım çeşitleriyle üretim ve montajını sağlamaktayız.


Totem Tabela

açık alanlarda, şehirler arası yollarda ve cadde kenarlarında kullanılan, uzaklığa göre boyutları ayarlanabilen bir reklam çeşididir. Bu reklam görselleri işyeri, devlet kurum binaları ya da büyük alışveriş merkezlerin fark edilmesi için tasarlanan gösterişli tabelalardır.


Neon Tabela

Neon Tabela, özel üretilmiş ateşte ısıtılarak şekil alabilen, küçük cam borular kullanılarak tasarlanan bir reklam türüdür. Neon Tabela yapımı, dikkat edilmesi gereken ve ince işçilik isteyen yapıda oldukları için bu alanda profesyonel olmuş kişiler tarafından yapılabilmektedir. Görseli kuvvetli ve cezbedicidir. Neon tabelalar hemen hemen her renkte üretilebilir.


Ahşap Tabela

Ahşap Tabelalar sadece firmalara yapılacak bir tabela çeşidi değildir.mağazalara ve ev dekorasyonunda uygulanabilir. Bir çok materyalı bir araya getirerek CNC kazıma tekniğiyle en iyi sonucu almaktayız. Ahşap Tabela için çok çeşitli tasarımlar yapılabilmektedir.


Fason Kutu Harf İmalatı

Tabela ve dekorasyon sektörlerinde sıkça kullanılan kutu harf modellerinin imalatını makine parkumuz ile seri bir şekilde üretebilmekteyiz. Bu bağlamda reklam, mimarlık ve dekorasyon ile ilgili iş sahalarının ışıklı ışıksız kutu harf ihtiyaçlarına hızlı ve güvenilir çözümler üretiyoruz.


CNC Fason Kesim

CNC kesim, birçok materyal üzerine uygulanabilen dijital bir üretim yöntemdir. CNC fason kesim, lazer kesim ve benzeri farklı türleri bulunmaktadır. Cnc Kesim makinelerimizle bir çok sektörün tabaka kazıma, oyma, kesme ve işleme anlamında ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde cevap verebilmekteyiz.


Araç Giydirme

İster şahsi aracınız olsun ister firma aracı olsun sürekli trafikte olacağından gezici reklam tabelanız olacaktır. Bu sebeple Araç Giydirme önemlidir. Araç Giydirme için ayıracağınız bütçe Televizyon, Radyo, Gazete gibi reklam kurumlarına verdiğiniz bütçenin çok altındadır.


Cephe Giydirme (Folyo Uygulamaları)

Birçok reklam alanının reklam ile giydirilmesi işlerinde imalat ve montaj ekibimizle tam hizmet sunmaktayız. Vinil(branda) germe ve folyo giydirme olarak kapladığımız bu alanların tasarım, baskı ve montaj uygulamaları taramızdan özenle yapılmaktadır.


İş Güvenlik Levhaları

İş güvenliği levhaları yön bulma, bilgilendirme, güvenlik, dikkatli olma konularında kişilere bilgi verirler. Bu sayede hem olası kazaların, hem de muhtemel karışıklıklar baştan önlenebilmektedir. Bu levhalar ile İnsanlar bulundukları yer, çalıştıkları ortam ve yaşadıkları çevre hakkında daha fazla bilgi sahibi olurlar.


Fuar ve Stant Çözümleri

Fuarlar, firmalar için yeni pazarlara ulasma, mevcut pazardaki gücünü ve payini arttirma amaci ile yapilan en etkin pazarlama yöntemidir. Bu amaçla yer aldiginiz fuarlarda firmanizin fark edilmesi 100’lerce firma arasindan ayirtedilmesi için kendinize ait standinizin olmasi çok önemlidir.